Search

Kurzy a přednášky

Památky Praha 5

Praha 5

Extraliga RUGBY

There are no translations available.


 

 

 

 

RC Tatra Smíchov a TJ Sokol Mariánské hory

Sobotu 15.11.2014 na hřišti RC Tatra Smíchov

 

POZOR! Výkop mimořádně až ve 13,00 hodin!!

 

Setkání občanů Prahy 5 se senátorem Václavem Láskou

There are no translations available.

laska

 

 

 

 

Sružení Alternativa zdola pořádá v komunitním centru Prádelna besedu se senátorem Václavem Láskou. Beseda se koná 13. října od 18:00. Komunitní centrum Prádelna se nachází na adrese Holečkova 38a, Praha 5 - Smíchov. Příjďte si i vy pobesedovat s vaším senátorem.(foto www.vaclavlaska.cz)

 

Charitativní jarmark ZŠ a MŠ U Santošky

There are no translations available.

Plakat jarmark 2015zelZákladní škola a mateřská škola Praha 5 – Smíchov (U Santošky 1/1007). Vás zve na VÁNOČNÍ JARMARK, který se koná ve čtvrtek 10.12.2015 na dvoře školy. Kromě tradičního charitativního "jarmarku" výrobků žáků školy (od cukroví, přes ozdoby, svíčky, obrázky až po keramiku) bude jarmark letos doplněn o téměř dvouhodinové kulturní pásmo, na kterém se podílejí téměř všichni žáci školy a dokonce i pedagogický sbor.

   

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA NA CINDĚ

There are no translations available.

mikulsk nadlka xTradiční Mikulášská nadílka se koná 6.12. od 14:30 na Cindě

Read more: MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA NA CINDĚ

 

Asia Food Fest na Smíchovské náplavce

There are no translations available.

foodNejvětší přehlídka gastronomie a tradic asijských zemí. Představí se přes 40 účastníků z různých zemí. Návštěvníci budou moci ochutnat, v ČR méně známé, kuchyně. Asie není pouze nám již dobře známá Čína, Thajsko, Japonsko nebo Vietnam. Patří sem také např. Libanon, Gruzie, Ázerbájdžán, Mongolsko, Jemen, Maledivy, Omán...)
Asijská kuchyně je velice různorodá, používá oproti jiným kontinentům nejvíce druhů koření, dochucovadel a přísad. Akce se koná 26. 9. od 10:00 na Smíchovské náplavce.

   

Page 5 of 55

«StartPrev12345678910NextEnd»