Bavlněné jersey prostěradlo s gumou DecoKing Nephrite ocelové – rozměry 100-120×200+30 cm


Bavlněné jersey prostěradlo s gumou DecoKing Nephrite ocelové

Bavlněné jersey prostěradlo s gumou DecoKing Nephrite ocelové rozměry 100-120×200+30 cm je ideálním doplňkem do vaší ložnice. Prostěradlo je vyrobeno ze 100% bavlněné příze, která zajišťuje prodyšnost a savost, což je důležité pro zdravý a klidný spánek.

Vlastnosti bavlněného jersey prostěradla

Bavlna
Prostěradlo je vyrobeno z 100% bavlněné příze, což zajišťuje prodyšnost a savost materiálu. Bavlna je také hypoalergenní, což znamená, že prostěradlo je vhodné pro lidi s citlivou pokožkou.

Vazba tkaniny
Pro zachování hmotnosti tkaniny 165g/m2 byla použita tenčí příze, díky které je vazba celého prostěradla mnohem hustější a pevnější. To znamená, že prostěradlo bude odolnější a bude se lépe držet na posteli.

Lem s gumou
Prostěradlo je opatřeno praktickou gumou, díky níž perfektně přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Opatření lemu praktickou gumou znamená, že se přístelka dokáže udržet na svém místě, i když mnohokrát přejdete z jedné strany na druhou.

Rozměry
Prostěradlo se hodí na matrace s maximální výškou 28 cm. Díky rozměru 100-120×200+30 cm bude prostěradlo vhodné pro většinu standardních postelí.

Specifikace produktu

Materiál: 100% bavlna
Gramáž: 165/m2
Certifikát: Oeko-Tex Standard 100

Prostěradla s gumou jsou v posledních letech stále populárnější, jelikož zaručují pevný a stabilní přístel pod peřinou. Pokud je vám pohodlí a klid při spánku důležité, bavlněné jersey prostěradlo s gumou DecoKing Nephrite ocelové je tou správnou volbou pro vás.

Kupujte výhodně a jednoduše na www.crosta.cz!