Béžové zahradní křeslo Kave Home Catalina – pohodlný doplněk do vaší zahrady

Stylové zahradní křeslo Kave Home Catalina je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Skvěle se hodí na terasu nebo na balkon, kde si s ním užijete chvíle odpočinku v maximálním pohodlí.

Béžové zahradní křeslo Kave Home Catalina

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost

Křeslo stojí na stabilní podnoži z masivního akátového dřeva s certifikátem FSC, které pochází z udržitelných lesů. Konstrukce křesla je tvořena výpletem z polyesterového lana, který je doplněn polštáři se snímatelnými potahy. Tyto materiály zajišťují dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

Béžové zahradní křeslo Kave Home Catalina - detail konstrukce

Skvělá volba pro odpočinek

Díky svému ergonomickému tvaru a měkkým polštářům je toto zahradní křeslo ideální pro odpočinek a relaxaci. Béžová barva křesla se hodí k mnoha dalším barevným kombinacím a skvěle doplní prostor vaší zahrady.

Doplnit ho můžete pohovkou ze stejnojmenné série, která vám umožní vytvořit celou zahradní sedací soupravu.

Béžové zahradní křeslo Kave Home Catalina - doplněné o pohovku

Přikryjte křeslo při delším nepoužívání

Při delším nepoužívání doporučujeme křeslo přikrýt nebo umístit do krytého interiéru. Tím zajistíte jeho ochranu před povětrnostními vlivy a prodloužíte jeho životnost.

Přemýšlíte o tom, zda si pořídit zahradní křeslo Kave Home Catalina? Na stránkách https://www.codina.cz/produkt/bezove-latkove-zahradni-kreslo-kave-home-catalina si můžete prohlédnout další fotografie a objednat si ho přímo do vašeho domu.