Designová vysoká umyvadlová baterie Grohe Allure Brilliant: bez výpusti, chrom 23114000

Stylová, moderní, bytelná a vysoce kvalitní – taková je vysoká umyvadlová baterie Grohe Allure Brilliant. Jedná se o pákovou stojánkovou vysokou umyvadlovou baterii bez výpusti, která se skvěle hodí do každého moderně zařízeného koupelny. V chromovém provedení nádherně září a dodává koupelně tu správnou eleganci.

Výška baterie a ramínka

Tento model vysoké umyvadlové baterie Grohe Allure Brilliant se vyznačuje výškou baterie 18 cm a ramínka ve výšce 27,3 cm. Díky této výšce baterie máte dostatek prostoru pro umytí rukou nebo naplnění nádoby vodou, aniž byste se museli ohýbat nebo sklánět.

Kromě toho lze baterii velmi snadno ovládat pomocí jednoho ovládacího prvku, kterým regulujete teplotu a množství vody. Díky kvalitním materiálům a prémiovému zpracování máte záruku, že voda bude vždy tekoucí tak, jak potřebujete.

Závěrem

Pokud hledáte moderní, stylovou a kvalitní vysokou umyvadlovou baterii, potom je Grohe Allure Brilliant tou pravou volbou pro vás. Navíc s odkazem na tuto stránku si můžete zajistit rychlý nákup tohoto skvělého výrobku, který jistě dlouhodobě poslouží jako spolehlivý pomocník v každodenní péči o vaši koupelnu.

Grohe Allure Brilliant