Dětský koberec Ben’n’jen v růžovém provedení 80/150 cm


Dětský koberec Ben’n’jen – pro každou malou princeznu

O koberci

je dokonalý prvek do každého pokoje malé princezny. Koberec má velikost 80x150cm a je vyroben z kvalitního materiálu – 100% polypropylenu. Růžová barva vám umožní snadno sladit koberec s dalším zařízením v pokoji. Koberec je hebký a příjemný na dotek, takže se vaše dítě bude moci hrát a válet na něm celé hodiny.

Důležité vlastnosti

  • Vysoce kvalitní materiál – 100% polypropylen
  • Velikost 80/150 cm
  • Snadno se udržuje
  • Prostorná a pohodlná plocha k hraní na zemi

Údržba

Koberec je snadno udržovatelný, takže si nemusíte dělat starosti o jeho čistotu. Pokud bude mít koberec nějaké skvrny, můžete je snadno odstranit použitím vysavače nebo čistícího prostředku vhodného pro tento typ materiálu.

Vybudujte dokonalý pokoj pro svého potomka

Pokoj vašeho dítěte by měl být dokonalý a měl by být jeho bezpečným útočištěm. S dětským kobercem Ben’n’jen dokážete dokonalý pokoj snadno vybudovat. V kombinaci s jemnými dekoračními předměty a stylovým nábytkem získáte výsledný look, který udělá radost nejen vašemu dítěti, ale i vám. Nakupovat můžete například na této stránce: www.nabytekprozivot.cz.

Dětský koberec Ben'n'jen v růžovém provedení

Nepřemýšlejte dvakrát, jaké vybavení zvolit pro pokoj svého dítěte. Důležité je myslet na to, že dětský pokoj by měl být nejen stylový, ale i pohodlný a bezpečný. Dětský koberec Ben’n’jen tomuto popisu odpovídá, protože je kvalitní, bezpečný a pohodlný. S jeho pomocí můžete sestavit dokonalý pokoj, ve kterém se vaše dítě bude cítit dobře.