Halmar Vitrína VIGO s vysokými, prosklenými dveřmi v černém provedení

Pro sjednocení designu a vytvoření jednotného stylu interiéru není nic důležitějšího než výběr správných kusů nábytku. Svébytnost a originálnost může svým šarmem přinést do vašeho bytu i elegantní a minimalistická vitrína od renomované značky Halmar. Vitína VIGO je vyrobena z kvalitního laminátového materiálu a disponuje vysokými prosklenými dveřmi v černém provedení, což ji řadí mezi ty nejmodernější kusy nábytku pro letní sezónu.

Minimalistický design

Zatímco mnoho nábytkových kusů se snaží co nejvíce zaplnit prostor svojí velikostí, touto vitrínou se budete moci pyšnit svým minimalistickým přístupem k interiéru. Tento mezník moderního designu zaměřeného na minimalismus v sobě skrývá osobitý styl, který výborně doplňuje každou moderní obývací stěnu.

Elegantní černá mat

Královským dotekem, který vitrínu VIGO definuje, je černá barva v matovém provedení. Ta klade důraz na jednoduchost a čistotu designu. Dveře vitríny jsou pak vyrobeny z MDF v provedení černá lesk, což dodává vitríně VIGO jinou dimenzi a opticky ji zmenší.

Závěsná vitrína

Vitrína VIGO je závěsná, což plně ladí s jejím minimalistickým vzhledem a dodává ji tak nádech lehkosti. Vitrína obsahuje otevírací systém dvířek Push/Click, což zajišťuje snadné a pohodlné otevírání dveří.

Dodáváno v demontáži

Vitrína VIGO je dodávána v demontáži, což umožňuje lehčí manipulaci při transportu a následné montáži. Pokud si nejste jisti, jak vitrínu smontovat sami, můžete využít služeb profesionálních montérů. Ti vitrínu vyskládají a následně pečlivě umístí na určené místo.

Osvětlení není součástí obývací stěny

Samotné osvětlení není součástí této vitríny, avšak můžete si osvětlení zakoupit zvlášť. Osvětlení totiž významně zvýrazní umístěnou výzdobu a vitríně dodá nezbytný lesk.

Chcete-li si objednat tuto vitrínu ihned, navštivte náš eshop na https://www.nabytekted.cz/produkt/halmar-vitrina-vigo-vysoka-prosklene-dvere-cerna. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat a zodpovíme všechny vaše otázky.

Halmar Vitrína VIGO - foto 1
Halmar Vitrína VIGO - foto 2
Halmar Vitrína VIGO - foto 3