Hnědá koženková podnožka ZUIVER LAZY SACK – dokonalý doplněk pro relaxaci


Podnožka ZUIVER LAZY SACK

Podnožka ZUIVER LAZY SACK s překrásnými zaoblenými tvary a masivní dřevěnou podnoží v černé barvě pro perfektní stabilitu. Lze využívat nejen jako podnožku ke křeslu, ale také jako menší sedák či stoličku. Eleganci a nádech luxusu přivede do Vašeho interiéru především provedení z ekokůže, a to v hnědém provedení z vnitřní strany a v šedém provedení ze strany vnější. Polštář je pevně usazen v kvalitním dřevotřískovém korpusu potaženém šedou ekokůží.

Vlastnosti a výhody

  • Elegantní design – zaoblenné tvary a provedení z ekokůže
  • Všestrannost – lze použít jako podnožku, sedák nebo stoličku
  • Stabilita – masivní dřevěná podnoží v černé barvě
  • Jednoduchá údržba – doporučuje se čistit bavlněným hadříkem namočeným ve vlažné vodě

Proč zvolit podnožku ZUIVER LAZY SACK?

Pokud hledáte dokonalý doplněk pro relaxaci, podnožka ZUIVER LAZY SACK je tou správnou volbou. Díky zaobleným tvarům a designu z ekokůže přinese do Vašeho interiéru elegantní nádech luxusu. Navíc je lze využít v mnoha situacích – jako podnožku ke křeslu, menší sedák nebo dokonce jako stoličku. Dřevěná podnoží zajišťuje dostatečnou stabilitu a polštář je pevně usazen v kvalitním dřevotřískovém korpusu. Pokud hledáte jednoduchou údržbu, stačí ji čistit bavlněným hadříkem namočeným ve vlažné vodě.

Podnožka ZUIVER LAZY SACK

Podnožka ZUIVER LAZY SACK je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí v interiéru kombinovat elegantní design a praktičnost. S jejím provedením z ekokůže v hnědém provedení z vnitřní strany a v šedém provedení ze strany vnější si určitě získá Vaši pozornost. A pokud k tomu přidáte její využití jako podnožku ke křeslu nebo menší sedák, stojí to za pozornost.

Kde koupit podnožku ZUIVER LAZY SACK?

Pokud Vás zaujala podnožka ZUIVER LAZY SACK, můžete ji zakoupit na Brega.cz, která nabízí široký sortiment designového nábytku a doplňků do interiéru.

Podnožka ZUIVER LAZY SACK - hnědá koženková podnožka

Pokud hledáte dokonalý doplněk pro relaxaci, podnožka ZUIVER LAZY SACK je tou pravou volbou. Kombinace elegantního designu a praktické využitelnosti ji činí skvělým zpestřením Vašeho interiéru. Tak neváhejte a pořiďte si ji i Vy.