Koupit nebo nekoupit? ASIR Obývací stěna FINA ořech stojí za to?


Představení stěny

ASIR Obývací stěna FINA ořech je jedním z mnoha produktů, kterých se potenciální zákazníci uvažují při zařizování svého obývacího pokoje. Tato stěna není však tak jednoduchá, jak může na první pohled vypadat. Nabízí totiž dostatek prostoru pro všechny elektronické přístroje a další potřeby pro sledování televize. Součástí stěny je dokonce i dvojice polic, které jí rozšiřují úložný prostor.

Dekor a design

Emocionální hlediska a osobní vkus hrají při rozhodování o koupi nábytku důležitou roli. Dekor ořechu je však jedním z vyhledávaných dekorů a do hloubky nábytka bude zkrátka příjemné se koukat i po letech. Navíc ornamentální zdobení dodává stěně elegantní a moderní vzhled.

Materiál stěny

Tento nábytek je vyroben z moderního a kvalitního materiálu, konkrétně z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm. Tento materiál zaručuje spolehlivou a dlouhodobou životnost stěny.

Velikost a parametry

V potaz si určitě vezměte také samotnou velikost stěny, která by měla odpovídat rozměrům vašeho obýváku. ASIR Obývací stěna FINA ořech disponuje šířkou televizního stojanu 150 cm, výškou 45,5 cm a hloubkou 29,5 cm. Rozměr střední police je pak 46 x 11,2 x 14,5 cm, přičemž jsou k dispozici dvě kusy.

Závěr

Pokud hledáte praktický a zároveň moderní nábytek pro váš obývací pokoj, vřele doporučuji ASIR Obývací stěnu FINA ořech. Je to skvělá investice, která vám nabídne dostatek úložného prostoru pro vaše elektronické přístroje a další potřeby. Navíc její moderní design s dekorem ořechu je stále in a nekoupením jistě neuděláte chybu.