Krepové povlečení Bellatex s květovým motivem v tyrkysové barvě ve velikosti 140 x 200 cm a 70 x 90 cm


Krepové povlečení je moderní, pohodlné a praktické řešení pro váš pokoj. Proto jsme se rozhodli, že se podělíme o zkušenosti s touto soupravou, kterou je Bellatex krepové povlečení s květovým motivem v tyrkysové barvě. Tento povlak na polštář i přikrývku oceníte pro jeho pohodlí, příjemný materiál a nevšední design.

Krepové povlečení pro dokonalý spánek

Když se rozhodujete, jaký typ povlečení pořídit, měli byste zohlednit nejen estetické hledisko, ale i praktičnost a pohodlí při spánku. Bellatex krepové povlečení vám nabízí obojí. Materiál je velmi příjemný na dotek a zajistí vám dokonalý spánek. Nevýhodou bavlněného povlečení je nutnost ho žehlit, to u krepového povlečení odpadá, což znamená méně práce pro vás.

Krepové povlečení je praktické řešení

Pro jeho praktičnost a snadnou údržbu se krepové povlečení stává oblíbenou volbou pro spoustu lidí. Konečně nemusíte být zahlceni žehlící prkno a železem. Praní a následné zavěšení na šňůru je třeba zvládnout každý, ale krepové povlečení vám tento krok vždy usnadní.

Zapínání na zip

Jako další důležitou vlastnost je nutné připomenout moderní způsob zapínání – zip. Díky tomu má povlečení neuvěřitelně moderní vzhled a je snadné jej namáčet. Pro zajištění co největší trvanlivosti však doporučujeme prát povlečení vždy naruby.

Souprava pro krásný pokoj

Krepové povlečení Bellatex s květovým motivem v tyrkysové barvě vám nabízí krásný design a pohodlí. V soupravě najdete povlak na polštář o rozměru 70 x 90 cm a povlak na přikrývku o rozměru 140 x 200 cm. Tento kus nábytku dodá vašemu pokoji naštívení a stylu.

Krepové povlečení Bellatex s květovým motivem v tyrkysové barvě ve velikosti 140 x 200 cm a 70 x 90 cm

Závěr

Povlečení by nemělo být jen jakýmsi kusem látky na postel, ale také dekoračním prvkem pokoje. Bellatex krepové povlečení s květovým motivem v tyrkysové barvě tak splňuje přání jak pokojového designera, tak toho, kdo má rád pohodlí a praktičnost. Neostýchejte se investovat do kvalitního povlečení, které vám nabízí kromě krásného vzhledu i další výhody a zlepšení kvality vášho spánku. Můžete si jej zakoupit na adrese https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/bellatex-krepove-povleceni-kvet-tyrkysova-140-x-200-cm-70-x-90-cm.