Kusový koberec Hevus šedá s bílou – skvělá volba pro moderní interiér! (nebo Podzimní úprava interiéru s kouskovým koberecem Hevus šedá s bílou – 100 x 150 cm)


Kusový koberec Hevus šedá s bílou – skvělá volba pro moderní interiér!

Koberec Hevus je kolekce koberců vyrobených z elastických polypropylenových vláken o výšce 9 milimetrů a gramáži 1400 gr / m2. Elegantní koberec Hevus, který dodá styl a teplo Vašemu pokoji v rozměru 100 x 150 cm.

Kusový koberec Hevus šedá s bílou - 100 x 150 cm

Koberec je vyroben z vysoce kvalitní příze

Koberce Maroko se vyznačují především vysokou odolností proti oděru, jejich vlákna jsou elastická a odolná proti deformaci. Koberce mají také vysoký součinitel tepelné vodivosti, takže je lze použít v místnostech s podlahovým vytápěním.

Velmi vysoká odolnost proti oděru

Koberec Hevus je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní a kvalitní koberec s vysokou odolností proti oděru. Kolekce koberců zahrnuje skandinávský design, je řešením pro všechny, kteří mají rádi moderní styl interiéru, koberce jsou dostupné v různých velikostech i v koberečkách.

Kusový koberec Hevus šedá s bílou - 100 x 150 cm

Odolný proti deformaci

Koberce Hevus mají velmi vysokou odolnost proti deformaci, takže se díky nim nemusíte bát, že se koberec bude po čase deformovat. Plyšové vlasy jsou jemné a příjemné na dotek, takže se budete cítit velmi pohodlně a komfortně.

Čištění bez problémů mokré i suché vysávání

Koberec Hevus je velmi snadné čistit, můžete ho čistit mokrým i suchým vysáváním. Díky kvalitní přízí se na něm také neudržuje prach a nezanechávají se na něm žádné nečistoty.

Pokud hledáte skvělou volbu pro moderní interiér, tak je kusový koberec Hevus šedá s bílou v rozměru 100 x 150 cm tou nejlepší volbou. Najdete ho na nabytekted.cz za skvělou cenu.