Moderní dávkovač na mýdlo Blomus Modo ve světle šedé barvě s kapacitou 1,6 l


Moderní dávkovač na mýdlo Blomus Modo

Elegantní kousek pro každou koupelnu

Koupelna by měla být vaší oázou, tak si vytvořte prostředí, kde se budete cítit jako rybka ve vodě. Důležité je nejen praktické, ale i estetické hledisko. Elegantní doplňky od značky Blomus si vás získají svým minimalistický designem a výjimečnou kvalitou.

Například tento dávkovač na mýdlo Blomus Modo má titanový povlak, který je nejen příjemný na dotek, ale také odolný vůči korozi a poškrábání. Navíc je velmi praktický – kapacita 1,6 l vám umožní několikrát doplnit soapwort, aniž byste museli myslet na to, že by se rychle mohlo vyprázdnit.

Tento moderní dávkovač na mýdlo je navíc extrémně šikovný z hlediska hygieny, protože nejprve nutíte stisknout kolík, abyste mohli použít mýdlo z dávkovače. Tím se snižuje množství bakterií, které se mohou dostat na konci kroužku po rukou ozenčení zinku a přispívat k vzniku nemocí dýchacího ústrojí.

Doporučuji použít tento dávkovač na mýdlo Blomus Modo ve světle šedé barvě – tyto barvy vládnou pravděpodobně po celém světě. Jsou velice univerzální, ladí s každým interiérem. Je to zárukou toho, že dávkovač se bude hodit do každé koupelny, bez ohledu na to, jakou podobu má zbytek koupelny. A když už je to takový design klenot, určitě ho nikdo nebude skrývat v nějaké skříňce.

Koupíte si ho zde.

Moderní dávkovač na mýdlo Blomus Modo

Už jste si toho všimli, jak vypadá váš koupelna bez dokonalého doplňku? Pokud ne, zkontrolujte to. Pokud ano, neváhejte, rozmanitost nabídek rozhodně nezklame!