Moderní jídelní židle Hoorns – funkčnost a styl v jednom kousku


Moderní jídelní židle Hoorns

Vylepšete svůj jídelní kout

Hoorns je značka, která se specializuje na moderní a designové kousky do interiéru. Jedním z jejich výrobků je i jídelní židle Hut, která je ideálním doplňkem každého jídelního koutu.

Funkčnost a styl v jednom kousku

Jídelní židle Hut je vybavena otočným sedákem s opěrkou, který je potažený příjemnou a měkkou látkou bouclé. Díky tomu se budete cítit jako na obláčku a můžete si v klidu vychutnat večeři s rodinou či přáteli. Židle je ozvláštněná čtvercovým prošíváním, které dodává designu na eleganci a stylu.

Šikmá kovová podnož

Hoorns Hut disponuje také šikmou kovovou podnoží, díky které získává celý design židle jedinečný a originální vzhled. Kovová podnož je velmi stabilní a dodává židli vzdušný dojem.

Jídlo na dosah ruky

S jídelní židlí Hut odbudete mít vše, co potřebujete na jídle na dosah ruky. Díky otočnému sedáku a opěrce se můžete snadno pohybovat kolem stolu a nic přitom nevypadne.

Závěr

Pokud hledáte moderní, designový a přitom funkční kousek do svého jídelního koutu, jídelní židle Hut od značky Hoorns je jasnou volbou. Vyzkoušejte si ji a určitě nebudete litovat!

Moderní jídelní židle Hoorns

Pro více informací a koupě jídelní židle si můžete prohlédnout webovou stránku: https://www.sidonia.cz/produkt/hoorns-seda-latkova-otocna-jidelni-zidle-hut.