Moderní křeslo STRALIS od KONSIMO v šedé barvě

Klasické křeslo z kolekce STRALIS bylo navrženo pro pohodlí a spolehlivé, dlouhodobé používání.

Křeslo STRALIS je vyrobeno z vysoce kvalitní tkané látky – měkké a mimořádně příjemné na dotek – a je vhodné i pro intenzivní používání. Je nejen odolná proti oděru, ale také se snadno udržuje v čistotě.

Dokonale plní svoji roli v obývacím pokoji, pokoji a dokonce i v ložnici nebo pokoji pro teenagery. Silnou konstrukci podporují pevné a odolné nohy z masivního dřeva. Středně tvrdé sedadlo, optimálně tvarované opěradlo a boční opěrky ve vhodné výšce přispívají k mimořádnému pohodlí při používání tohoto stylového skandinávského křesla.

Elegance ve stylovém prostředí – okouzlující křeslo, které dokonale ladí s klasickými a skandinávskými aranžmá, zdobí každý interiér.

Křeslo má mnoho barevných variant – růžová, žlutá, tmavomodrá, máta a šedá – vnese do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice výjimečnou atmosféru. Teplé barvy, jemné linie, prvky z masivního dřeva – tyto kombinace dokonale ladí, působí svěže a přirozeně.

Součástí kolekce jsou také dvojité pohovky, křesla a taburety. Skandinávské křeslo STRALIS vypadá skvěle samostatně nebo ve společnosti taburetů a pohovek z této jedinečné kolekce. Je to vynikající investice do bytu, restaurace, hotelu nebo obchodního zařízení.

Technické parametry křesla STRALIS:

  • Rozměry: Šířka: 82 cm, Výška: 108 cm, Hloubka: 80 cm, Hloubka sedadla: 59 cm
  • Dostupné varianty: mátová, šedá, modrá,