Moderní televizní stolek TILSIM 180 v borovici s černými detaily


Moderní Televizní stolek TILSIM 180 v borovici s černými detaily

Elegantní Televizní stolek

Televizní stolek TILSIM nechává vyniknout výrazné kresby dřeva, které jsou typické pro borovici. Jeho moderní design se krásně hodí do každého interiéru a vytváří spojení mezi tradičním a moderním stylem. Tento televizní stolek je ideální pro ty, kteří hledají funkční a zároveň elegantní řešení pro uložení své televize.

Televizní stolek TILSIM v borovici s černými detaily

Skvělé Materiály

Tento televizní stolek je vyroben z kvalitního borovicového dřeva. Jeho povrch je úpravou na bázi vody, čímž je zaručena maximální ochrana proti vodě a poškrábání. Také jsou použity černé detaily, které vytváří pěkný kontrast s borovicí. Z toho vzniká nádherná kombinace střídmého designu s jedinečným vzhledem dřeva. Tento stolek může být považován za důležitý prvek moderního interiéru.

Detail Televizního stolku TILSIM

Funkčnost a praktičnost

Televizní stolek TILSIM má celkovou šířku 180 cm, což znamená, že se na něj vejde i větší televizor. Má dva posuvné, uzavíratelné boční dveře, které skrývají úložný prostor. Na středových policích lze umístit dekodér, konzole, knihy nebo jiné předměty. Důležitý prvek tohoto televizního stolku je tedy praktičnost. Díky posuvným dveřím můžete mít všechny kabely pečlivě uspořádané. To zaručí, že jeden prvek interiéru bude plnit svou estetickou funkci a zároveň bude praktickým hromadním prostory.

Interiér s Televizním stolkem TILSIM

Objednání

Pokud jste se rozhodli pro tento televizní stolek TILSIM hned si ho nyní můžete objednat na našem webu! Navštivte náš web a klikněte na odkaz:

Televizní stolek TILSIM 180 v borovici s černými detaily

Přeprava a montáž

Televizní stolek TILSIM 180 bude dodán v demontovaném stavu. Montáž není složitá a bude Vám dodána s rozsáhlou návodem krok za krokem. Pokud si nejste jisti s montáží, kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme.

Televizní stolek TILSIM v montáži

Závěr

Televizní stolek TILSIM 180 v borovici s černými detaily je skvělým prvkem pro domácí kino. Jeho moderní design spolu s estetickým vzhledem borovicového dřeva přispějí k zkrášlení Vašeho obývacího pokoje. Díky své praktičnosti a úložnému prostoru můžete mít vše pečlivě uschované. Objednávky přijímáme na našem webu. Pokud budete mít jakékoli dotazy ohledně produktu nebo objednávky, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a dopravou.