Mondex Keramický slon MIA SILVER II – dokonalý stříbrný doplněk


Mondex Keramický slon MIA SILVER II – Dokonalý stříbrný doplněk

Sloni v domácnosti

Sloni patří odjakživa mezi zvířecí motivy, které máme v domácnosti jako dekoraci různého druhu a nesejde na tom, jestli se nám líbí, anebo je dostaneme od někoho jako drobný dárek. Sloni patří k nejoblíbenějším a to pro svůj pozitivní význam.

Keramický slon MIA II

Keramický slon MIA II se řadí mezi moderní dekorace, a to pro své elegantní a hladké provedení ve stříbrné barvě, která rozzáří každý interiér bez výjimky zvoleného stylu. Motiv slona například pro buddhisty znamená mentální sílu a probuzení, zatímco v obecném měřítku se dá říci, že vyjadřuje především štěstí a harmonii, proto by tento slon neměl chybět ani u vás doma, kde se díky němu můžete cítit opravdu příjemně.

Série MIA

Série MIA obsahuje mnoho rozměrů slonů a barevných verzí, takže si díky tomu můžete vytvořit skutečně pestrou sbírku, která bude vás i vaši domácnost ochraňovat a díky nim i báječně vypadat.

Specifikace produktu

  • Materiál: keramika
  • Barva: stříbrná
  • Baleno v krabičce
  • Vhodné jako dekorace i dárek

Série MIA obsahuje

  • Barvy: matně černá, bílá, zlatá, stříbrná
  • Různé rozměry
  • Motiv slona v širokém spektru provedení

Přemýšlíte o tom, že si pořídíte keramického slona MIA II? Pak neváhejte a klikněte na tento odkaz pro více informací.

Keramický slon MIA II

Jestliže hledáte dekoraci, která bude působit elegantně, ale zároveň zajímavě, keramický slon MIA II je pro vás tou pravou volbou. Díky svému modernímu provedení a stříbrné barvě se hodí do jakéhokoliv interiéru a vždy bude působit kultivovaně. Zároveň je vhodným dárkem pro vaše nejbližší, kteří rádi zdobí svůj domov svými oblíbenými dekoracemi.

Keramický slon MIA II

Nebojte se experimentovat a s keramickými slony vyzkoušejte nové aranžmá, které by vám mohlo dodat potřebné pozitivní energie i klidu. Vyberte si svůj oblíbený rozměr a barvu z řady MIA II a vytvořte si sbírku dekorací, která bude vás i vaše přátele okouzlovat.

Keramický slon MIA II