Novinka: Bílé hodiny do koupelny Wenko Wall Clock bez nutnosti vrtání

Pro všechny, kteří si s vrtačkou zrovna netykají je tu Wenko. Tato značka představuje praktické držáky a háčky, které snadno drží bez lepidla a vrtání. Speciální a super silná přísavka totiž vše sama udrží.

Stačí ji jen pořádně zamáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu, jako je třeba právě obklad, a je hotovo. Do vteřiny tak na ní můžete zavěsit vše potřebné.

Celý výrobek jde navíc s přísavkou i po tahu z povrchu sundat, takže i když se budete třeba stěhovat, koupelnové hodiny půjdou s vámi.

Proč si pořídit Wenko Wall Clock naší?

Jsou velmi praktické a funkční. Když se ráno spěcháte do práce, není nic jednoduššího, než když se můžete na hodiny podívat přímo při mytí zubů nebo navlékání košile.

Vyzařují moderní vzhled a styl. Bílá barva hodin se hodí téměř s každým interiérem.

Mají přesný chod (baterie nejsou součástí balení). Přesný posun minutové a hodinové ručky Vám pomůže v plánování Vašeho dne.

Kde hodiny zakoupit?

Naší nabídku praktických a moderních bílých hodin Wenko Wall Clock, bez nutnosti vrtání, naleznete zde. Objednávky vyřizujeme rychle a kvalitně, neváhejte si je pořídit.

Wenko Wall Clock

Chcete svou koupelnu oživit a udělat z ní praktický prostor? Neomezujte se jen na klasické předměty, jako jsou zrcadla, poličky na kosmetiku nebo ručníky. Koupelnové hodiny jsou dalším praktickým doplňkem, který určitě ocení každý. A s Wenko Wall Clock už nebudete muset používat vrtačku!