Novinka ze světa ložního prádla: B.E.S. Petrovice Bavlněné povlečení Exkluziv Pula v rozměrech 140 x 200 cm a 70 x 90 cm


Novinka ze světa ložního prádla: B.E.S. Petrovice Bavlněné povlečení Exkluziv Pula

Kvalitní české povlečení pro vaši pohodlnou a klidnou noc

Toto povlečení je v prvotřídní kvalitě a bude se vám s něm klidně a pohodlně spát.

České povlečení B.E.S. Petrovice Bavlněné povlečení Exkluziv Pula vás nadchne svou praktičností a kvalitou. Látka, ze které je povlečení vyrobeno, byla vybrána na základě velice pozitivních zkušeností náročných zákazníků z celé Evropy.

Povlečení je vyráběno v Česku. Šije se ručně ve fabrice v Petrovicích u Sedlčan.

Povlečení je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny Renforcé, která se vyznačuje jemností a lehkostí. Zároveň je velmi pevná a odolná, takže se může používat celoročně. Povlečení se vyrábí v nesrážlivé úpravě, což jistě oceníte v praxi.

Povlečení má stejný desén z obou stran.

Benefity českého bavlněného povlečení jsou především dlouhá životnost a stálobarevnost. Barvy nevyblednou ani po častějším praní. Zapínání na zip ušetří práci při převlékání.

Kvalitní látka ze 100% bavlny Renforcé

Praktické rady pro snadnou údržbu a dlouhou životnost povlečení: před prvním použitím povlečení důkladně vyperte na 60 °C, ložní povlečení perte odděleně, vždy naruby se zavřeným zipem, použijte prací prášek na barevné prádlo, po vyprání povlečení zvolte šetrné odstředění, povlečení můžete sušit na intenzitu „vlhké k žehlení“.

Sada obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Pokud chcete svůj spánek zlepšit a dopřát si kvalitní české ložní prádlo, neváhejte a objednejte si B.E.S Petrovice Bavlněné povlečení Exkluziv Pula. Objednat si ho můžete na https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/b-e-s-petrovice-bavlnene-povleceni-exkluziv-pula-140-x-200-cm-70-x-90-cm. Vaše kvalitní a pohodlné spaní si zaslouží nejlepší povlečení na trhu.