Nový designový regál Lando v bílé barvě s dubovými nášlapky


Úvod k novému regálu Lando

Regály jsou nedílnou součástí každé domácnosti. Nabízí vám nejen místo pro uložení vašich věcí, ale také slouží jako vizuální prvek interiéru. Pokud si chcete pořídit něco nového a originálního, určitě byste měli zvážit nový designový regál Lando.

Tento regál přichází v bílé barvě s dubovými nášlapky, což z něj činí perfektní prvek pro vaši moderní domácnost. Kromě toho je tento nábytek dodáván v demontovaném stavu, což z něj dělá snadno přenosný a instalovatelný.

Nový designový regál Lando

Odkaz na regál Landu

Jedním z hlavních důvodů, proč byste měli zvážit nákup regálu Lando, je jeho kvalitní a moderní design. Tento regál se hodí pro jakékoli moderní či minimalistické interiéry, díky jeho bílé barvě a dubovým nášlapkům.

Pokud vás tento nábytek zaujal, určitě byste měli navštívit stránku našeho obchodu, kde si můžete tento regál zakoupit. Stačí kliknout na odkaz: Koupit regál Lando .

Regál Lando na této stránce je dostupný v bílé barvě s dubovými nášlapky.

Parametry nového regálu Lando

Regál Lando je vyroben z kvalitního a pevného materiálu, což zajišťuje jeho dlouhou životnost. Korpus a přední část regálu jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky, což zajišťuje jeho pevnost a stabilitu.

Regál Lando mimo jiné nabízí také kulaté plastové rukojeti, které dokáží regál zvýraznit a činit ho ještě stylovějším.

Parametry regálu Lando jsou:

  • Šířka: 171cm
  • Výška: 85cm
  • Hloubka: 42cm

Závěr

Regál Lando je tedy skvělým příkladem kvalitního a moderního nábytku, který se snadno instaluje a ovlivní interiér vaší domácnosti. Pokud tedy chcete něco nového a originálního, určitě byste měli zvážit tento regál. Můžete si ho zakoupit na našem e-shopu, kliknutím na následující odkaz: Nový regál Lando .

Regál Lando v bílé barvě s dubovými nášlapky bude skvělým doplňkem vaší moderní domácnosti.

Regál Lando

Konec