Sada 4 sklenic na červené víno z křišťálového skla Nachtmann Vivendi Premium Bordeaux Set, 763 ml

Kolekce Vivendi nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Svým designem se soustředí na sílu jednoduchosti a jemné tvary. Pokud si potrpíte na šarmantní minimalismus, jste tu správně.

Kombinujte mezi sebou nápadité talíře, sklenice či podnosy pro vytvoření nezaměnitelného nádechu luxusu.

Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu. A zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat ve své domácnosti.

Nachtmann Vivendi Premium Bordeaux Set

Jednou z nejvýraznějších a zároveň nejpřitažlivějších částí kolekce Vivendi jsou sklenice na červené víno. V této sadě najdete hned 4 kusy s celkovou kapacitou 763 ml. To je dostatek na to, abyste si mohli užít víno s rodinou či přáteli.

Něžné ruce vás nejlépe provedou prvním okamžikem, kdy se sklenice dotkne vašich rtů a vy ucítíte chlad křišťálového skla. Víno se rozlíhne po celém jazyku tak trochu divoce, ale přesto pravidelně, jako by mělo svůj vlastní taneční rytmus.

Sada 4 sklenic z křišťálového skla Nachtmann Vivendi Premium Bordeaux Set je nejen symbol luxusu a elegance, ale také praktický kus, který si zamilujete již na první pohled.

Nachtmann Vivendi Premium Bordeaux Set

Když se pokocháte krásou tvarů a spletitostí detailů na skle, možná vás napadne, jak sklárna Nachtmann skleněné výrobky vyrábí. Vše je totiž výsledkem ruční práce a šikovnosti mnoha lidí, kteří se svého řemesla učí řadu let. Díky tomu můžeme mluvit o pravé řemeslné hodnotě jednotlivých kusů.

Cena a další informace

Sada 4 sklenic z křišťálového skla Nachtmann Vivendi Premium Bordeaux Set může být vaše za velmi příjemnou cenu. Využijte možnosti a zkuste si užít tento zážitek již brzy.

Nenechte si ujít šanci vlastnit výjimečně krásné sklenice, které dodají vašemu večeru na luxusu a kráse. Objednejte si sada 4 sklenic z křišťálového skla Nachtmann Vivendi Premium Bordeaux Set na stránkách Codina.cz hned teď!