Šatní skříň Tempica 200cm s mentolovým panelem a zrcadlem v bílé barvě


Dodáváme v dekoru bílém

Šatní skříň Tempica 200cm se zrcadlem a mentolovým panelem je praktickým a stylovým řešením pro úložný prostor vaší ložnice. Kromě toho, že vám poskytne dostatek místa pro uložení oblečení a doplňků, bude také skvěle vypadat.

Nábytek je v bílé barvě s mentolovým panelem, který dodává celkovému designu moderní dojem. Mentolová barva je stále velmi oblíbená a dokáže dodat interiéru živosti a osvěžení.

Kvalitní kovové kování BIMAK

Každý, kdo se rozhodne pro tento typ skříně, si může být jist, že bude mít skvělou kvalitu. Naše šatní skříň Tempica 200cm s mentolovým panelem a zrcadlem v bílé barvě je vybavena prémiovým kováním BIMAK. Toto kování zajišťuje snadné a plynulé otvírání i zavírání dveří a zásuvek.

Součástí jsou ozdobné panely z žinilky Manila

, kterou nabízíme, je vybavena ozdobnými panely z žinilky Manila. Tyto panely vypadají velmi pěkně a dokážou celkový design skříně zvýraznit.

Panely se lepí na dveře při montáži, takže je velmi snadné je namontovat, aniž byste museli hledat šrouby, nebo vrtat do materiálu.

Nábytek je dodáván v demontu

Abyste mohli využít naši skříň Tempica 200cm s mentolovým panelem a zrcadlem v bílé barvě, je třeba ji nejprve namontovat. Nábytek je dodáván v demontu, což znamená, že musí být sestaven. Nicméně není třeba mít zkušenosti s nábytkovou výrobou, protože sestavení skříně není obtížné a může být provedeno během několika hodin.

Šatní skříň Tempica 200cm s mentolovým panelem a zrcadlem v bílé barvě

Parametry:

  • Šířka: 200 cm
  • Výška: 200 cm
  • Hloubka: 62 cm

Takže pokud hledáte moderní a praktickou šatní skříň s mentolovým panelem a zrcadlem v bílé barvě, naše nabídka je tím pravým řešením pro vás. Pokud si skříň objednáte nyní, můžete ji mít u sebe již za několik dní!

Koupit šatní skříň Tempica 200cm se zrcadlem a mentolovým panelem v bílé barvě zde.